Jazeker, op dit moment hebben we diverse uitvoeringen staan van de Volvo EX30. Bekijk hier de voorraad Volvo EX30
De Volvo EX30 heeft naar schatting een maximale actieradius van 480 km. De werkelijke actieradius kan variëren afhankelijk van diverse factoren, waaronder rijstijl, buitentemperatuur, weersomstandigheden, wind, topografie en staat van de weg. Bovendien kan het gebruik van elektriciteit voor functies in de auto, zoals verwarming en airconditioning, ook van invloed zijn op de actieradius.
Bij snellaadstations met gelijkstroom (DC) is het mogelijk om snel op te laden. U kunt laadstations langs uw route vinden door gebruik te maken van Google Maps op het centrale display of via de Volvo EX30-app. Thuis opladen is ook mogelijk met een Volvo Cars wallbox.
Voor een zo snel mogelijk oplaadproces raden we aan om tot 80 procent van de capaciteit op te laden. Het opladen tot 80 procent verkort de laadtijden, omdat de laatste 20 procent het langst duurt. Ook is het aan te raden om de accu te preconditioneren voordat u bij een snellaadstation aankomt, zodat het opladen sneller en efficiënter verloopt.
Bij een snellaadstation met 175 kW gelijkstroom kunt u opladen van 10 tot 80 procent in slechts 26,5 minuten.
Indien nodig om uw bestemming te bereiken of het volgende laadstation te halen, kunt u op het centrale display instellen dat u tot 100 procent wilt opladen.
Houd er rekening mee dat de oplaadtijden kunnen variëren en afhankelijk zijn van factoren zoals de buitentemperatuur, de huidige accutemperatuur, oplaadapparatuur, de conditie van de accu, de staat van de auto, enzovoort.
Particulieren die een volledig elektrische auto kopen of private leasen komen in aanmerking voor de SEPP subsidie. Let op dit is wel afhankelijk van het model. De nieuwe Volvo EX30 nu bij ons in de showroom, geniet van elektrisch rijplezier! Praktische opbergoplossingen en een veelzijdige bagageruimte bieden gemak en comfort.
Gegadigden die een caravan in de stalling hebben staan, zullen blij zijn om te horen dat beide EV's een fatsoenlijke aanhanger mogen trekken. Afhankelijk van de uitvoering kan de EX30 al raad aanhanger van 1.000 kilogram trekken. Het kan gaan tot 1600 kg bij andere uitvoeringen. Wij adviseren u graag daarin.
Lelystad
0321 – 312317
Emmeloord
0527 – 613631
Mis geen exclusieve uitnodigingen, acties en nieuwsberichten!
Meld u aan voor de Jacob Schaap Nieuwsbrief.
Neem via WhatsApp contact op